Amerika’da TOEFL’sız Üniversite

Amerika’da üniversite eğitimi almak birçok Türk gencinin hayalidir. Ancak öğrencilerin önüne birçok sınav engeli çıkmaktadır. REAL EĞİTİM olarak Amerika’da eğitim almak isteyen öğrencilerimize Amerika’nın önde gelen birçok okulunda üniversite eğitimi almalarını sağlıyoruz. Anlaşmalı olduğumuz birçok dil kurumu ve üniversitelerimizle işbirliği yapıyoruz. Üniversitenin anlaşmalı olduğu dil kurumunda belli bir İngilizce seviyesini bitiren öğrenciler TOEFL sınavına girmeden direkt olarak 2 yıllık College’lere veya 4 yıllık Üniversite girme hakkını kazanırlar.
A.B.D.’de Üniversite veya College’lere başvuru yapabilmeniz için, birçok belgeye ilaveten, İngilizce yeterlilik göstergesi olan TOEFL sınav sonucunuzu mutlaka isterler.

REAL YURTDIŞI EĞİTİM,  öğrencileri Ön Lisans veya Lisans programlarına yerleştirir ve tüm süreçte danışmanlık hizmeti verir. Yerleştirdiğimiz üniversiteler Amerika’da kendi alanında oldukça tanınan ve YÖK denkliği olan kurumlardır. Anlaşmalı olduğumuz kurumlarda belirli bir seviyede İngilizce eğitimi alan öğrencilerimiz TOEFL almış gibi üniversitelere geçiş yapabilmektedirler.

Ne kadar süre İngilizce eğitim almanız gerektiğine yapılan sınavla karar verilecektir. Daha geniş bilgiye ofislerimizden ulaşabilirsiniz.

Siz de bu imkândan yararlanmak isterseniz REAL EĞİTİM’E gelin, size ücretsiz danışmanlık hizmeti verelim, hem İngilizce’nizi Amerika’da anlaşmalı merkezlerimizden birinde geliştirin, hem de sizi TOEFL’sız üniversiteye gönderelim!

Subscribe to get 15% discount